Akční cenové nabídky Terasoftu


Za velmi výhodnou cenu nabízíme uživatelům, kteří si objednávají na základě shlédnutí naší www prezentace, níže uvedené akční "balíčky" složené z našich nejoblíbenějších titulů. Tituly v nabídce je možno objednávat i prostřednictvím internetového obchodu.

Oproti nákupu jednotlivých titulů samostatně ušetříte až 70%!


Poznáváme minulost

               

 

Poznáváme minulost I - Pravěk

Poznáváme minulost II – Egypt

Poznáváme minulost III - Mezopotámie – kolébka naší civilizace

Poznáváme minulost IV – Starověké Řecko

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

Poznáváme minulost I – Pravěk (samostatně - cena 726,- Kč)
Program zaměřený na poznávání života našich předků v pravěku. Dozvíme se, jak pravěcí lidé rozdělávali oheň, jak získávali obživu, jak vyráběli a používali zbraně. Přitažlivost titulu pro děti zvětšuje animovaný napínavý příběh a zařazené hry. Na děti čekají omalovánky, puzzle, hledání rozdílů, skládanky anebo hra, ve které děti zdobí a oblékají pravěké lidi.

Poznáváme minulost II – Egypt (samostatně - cena 726,- Kč)
Tento díl zavede děti do období starověkého Egypta plného tajemství a záhad, z nichž mnohé ještě čekají na své rozluštění. Děti se přenesou do období mocných faraónů a tajemných pyramid. Poznají i každodenní život prostých lidí. Výuková část je doplněna napínavým příběhem a hrami.

Poznáváme minulost III - Mezopotámie – kolébka naší civilizace (samostatně - cena 726,- Kč)
Tentokrát se děti podívají do období starověké Mezopotámie, kde byly položeny základy naší civilizace. Výuková část přináší mnoho informací o životě lidí v Mezopotámii v období, v němž vzniklo zemědělství, vytvářely se první státy, bylo vynalezeno kolo a písmo. Nechybí ani příběh, hry a testy.

Poznáváme minulost IV – Starověké Řecko (samostatně - cena 726,- Kč)
Tento již čtvrtý díl děti zavede do období starověkého Řecka, v němž byly položeny základy evropské kultury i současné moderní západní civilizace. Výuku doplňují hry, testy a animovaný příběh.
 

 

akční cena kompletu “Poznáváme minulost”: 1 331,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 2904,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

Matematika a čeština pro 1. stupeň ZŠ

                   

 

 

Matematika pro 1. - 4. ročník ZŠ

TS Matematika pro 5. ročník ZŠ

Český jazyk 1 – PRAVOPIS

Český jazyk 4 - Zábavná mluvnice brouka Koumese

TS Český jazyk 6 – Procvičujeme pravopis

TS Český jazyk - Vyjmenovaná slova

TS Český jazyk hrou - Vyjmenovaná slova

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

Matematika pro 1. - 4. ročník ZŠ (samostatně - cena 726,- Kč)

Program je určený k zábavnému procvičování nejdůležitějších částí učiva matematiky 1. až 4. ročníku ZŠ. Na CD naleznete mnoho příkladů na pamětné i písemné sčítání, odčítání, násobení a dělení. Děti si procvičí zaokrouhlování čísel, zobrazení čísel na číselné ose, rozklady čísel v desítkové soustavě, porovnávání čísel a mnoho další důležité látky z učiva matematiky prvního stupně ZŠ.

 

TS Matematika pro 5. ročník ZŠ (samostatně - cena 726,- Kč)

Program navazuje na velmi oblíbený titul Matematika pro 1.-4 . ročník ZŠ. Děti se s jeho pomocí dokonale procvičí všechny potřebné početní úkony v oboru přirozených a desetinných čísel. Výukovou a procvičovací část doplňuje zábavný animovaný interaktivní příběh plný dobrodružství. Program je doplněn tiskovým modulem obsahujícím velmi rozsáhlou databázi příkladů.

 

Český jazyk 1 – PRAVOPIS (samostatně - cena 726,- Kč)

Program je zaměřen na efektivní procvičování pravopisných jevů na úrovni ZŠ. V tomto díle jsou probírána tato témata: vyjmenovaná slova, přídavná jména, podstatná jména, velká písmena, druhy slov, pravopis „s/z“, pravopis „ě“, shoda přísudku s podmětem a spodoba. Některé části lze využít již od 2. třídy ZŠ.

 

Český jazyk 4 - Zábavná mluvnice brouka Koumese (samostatně - cena 847,- Kč)

Program je zaměřen na procvičování a zdokonalování pravopisných znalostí. Jednotlivé pravopisné jevy jsou procvičovány ve větách nebo v tematicky zaměřených souvislých textech.

 

TS Český jazyk 6 – Procvičujeme pravopis (samostatně - cena 726,- Kč)

Navazuje na velmi oblíbený titul TS Český jazyk 4. Je určený pro žáky od 2. ročníku ZŠ.  Obsahuje celkem 300 cvičení zaměřených na procvičování pravopisných znalostí.

 

TS Český jazyk - Vyjmenovaná slova (samostatně - cena 726,- Kč)

Program určený pro žáky 3. ročníku ZŠ je zaměřený na výuku vyjmenovaných slov a psaní i/y po obojetných souhláskách. Výuku doplňuje procvičovací a testovací část s více než 1300 výrazy a 90 doplňovacími cvičeními

 

TS Český jazyk hrou - Vyjmenovaná slova (samostatně - cena 726,- Kč)

Děti si během hraní 6 napínavých her dokonale procvičí a upevní svoji znalost vyjmenovaných slov.

 

akční cena kompletu “Matematika a čeština pro 1. stupeň ZŠ”: 1 452,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 5082,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

Angličtina hrou pro předškoláčky a malé školáčky

 

     

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

Angličtina hrou I – pro 1. stupeň ZŠ (samostatně - cena 726,- Kč)

První díl nové řady titulů určených pro zábavnou a efektivní výuku angličtiny. Rozsah slovní zásoby odpovídá 1. roku výuky.  Děti se s tímto programem velmi rychle naučí svá první anglická slova. Výuková část obsahuje interaktivně zpracovaná témata z dětem blízkých oblastí. Znalost slovíček si děti procvičí a upevní prostřednictvím šesti zajímavých her a pěti napínavých soutěží. Titul doplňuje obrázkový slovníček s animovanými písmenky.

 

Angličtina pro nejmenší (samostatně - cena 605,- Kč)

Angličtina pro nejmenší je mezinárodně úspěšný program určený k prvnímu seznámení dětí s angličtinou. Vzhledem ke svému zpracování je mimořádně vhodný pro děti již od 3 let. Po spuštění programu čeká na děti kouzelná pohádková krajina, ve které se svými novými kamarády zažijí nejedno velké dobrodružství, během nějž se snadno zcela přirozeně naučí svá první slovíčka a věty.

 

Angličtina pro děti (samostatně - cena 605,- Kč)

Angličtina pro děti je mezinárodně úspěšný multimediální kurz výuky anglického jazyka pro děti od 5 let. Hlavním úkolem dětí je pomoci malému sympatickému mimozemšťánkovi Titimu najít ukryté části jeho kosmické lodi. Spolu s ním navštíví mnoho rozličných míst, kde se však mluví pouze anglicky...

 

akční cena kompletu “ Angličtina hrou pro 1. stupeň ZŠ ”: 1 331,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 1 939,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

Matematika pro 1. stupeň ZŠ

 

   

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

TS Matematika pro 1.-4. ročník ZŠ (samostatně - cena 726,- Kč)

Program je určený k zábavnému procvičování nejdůležitějších částí učiva matematiky 1. až 4. ročníku ZŠ. Na CD naleznete mnoho příkladů na pamětné i písemné sčítání, odčítání,násobení a dělení. Děti si procvičí zaokrouhlování čísel, zobrazení čísel na číselné ose, rozklady čísel v desítkové soustavě, porovnávání čísel a mnoho další důležité látky z učiva matematiky prvního stupně ZŠ.

 

TS Matematika pro 5. ročník ZŠ (samostatně - cena 726,- Kč)

Program navazuje na velmi oblíbený titul Matematika pro 1.-4 . ročník ZŠ. Děti se s jeho pomocí dokonale procvičí všechny potřebné početní úkony v oboru přirozených a desetinných čísel. Výukovou a procvičovací část doplňuje zábavný animovaný interaktivní příběh plný dobrodružství. Program je doplněn tiskovým modulem obsahujícím velmi rozsáhlou databázi příkladů.  Děti tak mohou procvičovat počítání i bez počítače. Možnost vytištění příkladů i se správnými výsledky urychlí a usnadní vaši kontrolu.

 

TS Matematika pro prvňáčky 1 (samostatně - cena 605,- Kč)

Půvabný, nádherně ilustrovaný titul zaměřený na počítání do deseti. Svým zpracováním dokonale odstraňuje strach a obavy, které někdy matematika u dětí vzbuzuje. Oslovuje v dětech jejich zvídavost a snahu po objevování. Vzhledem k tomu, že je tento opravdu mimořádně rozsáhlý výukový program rozpracován po jednotlivých vyučovacích hodinách, dokáže plně zastoupit rodiče v každodenní domácí přípravě na vyučování.

 

TS Matematika pro prvňáčky a druháčky (samostatně - cena 726,- Kč)

S tímto programem se budou děti učit počítat do dvaceti. Všechny úkoly jsou zadávány grafickou formou a mluveným slovem, psaný text se vzhledem k věku dětí v programu vyskytuje jen v minimálním množství, např. ve slovních úlohách. Velká pozornost je věnována procvičování a automatizování početních operací. Na závěr každé části je pro děti připravena soutěž, jejímž cílem je hravou formou ověřit, že dítě si učivo důkladně osvojilo.

 

TS Logické hádanky a úkoly (samostatně - cena 605,- Kč)

Program určený předškoláčkům a malým školákům pro rozvoj kombinačních a logických schopností dětí. CD obsahuje dvě verze úkolů. První je svou obtížností určena dětem od 3-6 let, druhá pak dětem ve věku 6-9 let. Celý titul je rozdělen na šest samostatných částí. Každou z nich provází dítě jedno zvířátko. Po vyřešení všech hádanek a úkolů se dítě dostane do sedmé, prémiové části. Všechny úkoly jsou zadávány kreslenou formou a mluveným slovem.

 

akční cena kompletu “ Matematika pro 1. stupeň ZŠ ”: 1 936,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 3 388,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

Přírodověda hrou

 

   

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

TS Přírodověda 5 – Poznáváme naši přírodu (samostatně - cena 726,- Kč)

V tomto programu se děti zábavnou formou seznámí s rostlinami, živočichy, houbami, nerosty a horninami, s nimiž se nejčastěji setkají ve volné přírodě. Výukovou část doplňují hry a soutěže, které zábavnou formou upevní znalosti dětí.

 

TS Přírodověda 6 – Poznáváme živočichy a rostliny (naše i cizokrajné) (samostatně - cena 726,- Kč)

Nejnovější díl edice je věnovaný živočichům a rostlinám, s nimiž se můžeme setkat ve svém okolí, nebo si je prohlédnout v zoologické či botanické zahradě. Obsahuje velké množství kvalitních fotografií a ilustrací, které přiblíží dětem popisované organismy natolik, že po úspěšném zvládnutí programu již nebudou mít problém s jejich poznáváním ani ve skutečnosti.

 

akční cena kompletu “ Přírodověda hrou ”: 1 089,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 1 452,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

Výuka češtiny pro ZŠ

 

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

TS Český jazyk 1 – Pravopis (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Český jazyk 1 – Pravopis je zaměřen na efektivní procvičování pravopisných jevů na úrovni ZŠ. V tomto díle jsou probírána tato témata: vyjmenovaná slova, přídavná jména, podstatná jména, velká písmena, druhy slov, pravopis „s/z“, pravopis „ě“, shoda přísudku s podmětem a spodoba. Některé části lze využít již od 2. třídy ZŠ. Pro opakování látky jej mohou využít i středoškolští studenti.

 

TS Český jazyk 2 – Jazykové rozbory (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Český jazyk 2 – Jazykové rozbory procvičuje větné rozbory, větné členy, mluvnické kategorie podstatných jmen, přídavných jmen a sloves, druhy vedlejších vět, psaní čárky ve větě jednoduché a v souvětí. Všechny části programu obsahují možnost nastavení parametrů, které umožňují individuálně přizpůsobit program znalostem a věku. Díky této možnosti mohou jeden program využívat děti již od 3. třídy ZŠ až po maturanty při závěrečném opakování ve 4. ročníku gymnázia.

 

TS Český jazyk 3 - Diktáty (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Český jazyk 3 - Diktáty se zabývá procvičováním pravopisných jevů v diktátech. Na CD je obsaženo více než 300 diktátů (cca 18 000 doplňovaných jevů). Jednotlivé diktáty jsou rozděleny podle vhodnosti použití v jednotlivých ročnících. CD je proto vhodné pro děti již od 2. ročníku ZŠ. Většina diktátů pro vyšší ročníky tvoří diktáty použité při přijímacích zkouškách na gymnázia a ostatní SŠ.

 

TS Český jazyk 4 – Pravopisná cvičení (samostatně - cena 847,- Kč)

TS Český jazyk 4 – Pravopisná cvičení je zaměřen na procvičování a zdokonalování pravopisných znalostí. Jednotlivé pravopisné jevy jsou procvičovány ve větách nebo v tematicky zaměřených souvislých textech. Velmi vhodné rovněž pro žáky se specifickými poruchami učení a pro přípravu na přijímací zkoušky na SŠ.

 

TS Český jazyk 5 - Přijímací zkoušky z českého jazyka (samostatně - cena 605,- Kč)

TS Český jazyk 5 - Přijímací zkoušky z českého jazyka  je určen zejména pro žáky 7. -  9. ročníku, které mimořádně efektivním způsobem připraví na úspěšné složení přijímací zkoušky z českého jazyka na všech typech středních škol.. Je pro ně připraveno 1800 rozmanitých úkolů rozdělených do 6 oblastí. Svým obsahem a rozsahem CD kompletně pokrývá učivo základní školy, jehož zvládnutí je nezbytné k úspěšnému složení přijímací zkoušky na SŠ.

 

akční cena kompletu “ Výuka češtiny pro ZŠ”: 1 936,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 3 630,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

Sada programů pro předškoláčky a malé školáky

 

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

TS Dětský koutek I (samostatně - cena 726,- Kč)
TS Dětský koutek I je multimediální CD pro děti ve věku 3 – 8 let, které spojuje grafickou formou hry, pohádky, dětskou školičku a omalovánky. Pomocí souvisejících úkolů se děti mohou naučit základní pojmy, barvy, čísla a písmena formou kreslené grafiky.


TS Dětský koutek II  - Svět myšáka Bonifáce (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Dětský koutek II, volné pokračování velmi úspěšného CD-ROMu Dětský koutek I, je určen všem dětem, které si rády hrají, zpívají, milují pohádky a chtějí se i něco nového naučit. CD-ROM je určen pro děti ve věku 3-6 let. CD ROM je rozdělen do sedmi základních částí: prostorová orientace, pohádky, písničky, rozpočítadla, hry, pexesa a omalovánky.


TS Dětský koutek III  - Pojďme si hrát s písmenky (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Dětský koutek III, pokračování úspěšné edice Dětský koutek, je především zaměřen na výuku čtení. Na tomto CD se děti přenesou do světa písmenek. Věrným průvodcem po celém CD jim bude veselý skřítek Abeceda. CD-ROM byl vyvinut pro děti ve věkové kategorii od 3 do 8 let, čemuž odpovídá také intuitivní ovládání a kompletní ozvučení CD. Produkt je mimořádně vhodný také pro děti s poruchami učení.


TS Dětský koutek IV - Alenka a věci kolem nás (samostatně - cena 726,- Kč)
TS Alenka a věci kolem nás je volným pokračováním mimořádně úspěšné edice programů TS Dětský koutek. CD-ROM je doslova nabitý pohádkami, písničkami, zábavnou výukou a spoustou skvělých her. Ty procvičí především bystrý mozek, pozornost, schopnost koncentrace a logické uvažování. Průvodcem po celém titulu je zvídavá holčička Alenka.


TS Dětský koutek V - Martínkova zvířátka (samostatně - cena 726,- Kč)
TS Martínkova zvířátka je didaktický multimediální CD-ROM. Svým určením a zpracováním je zatím na našem trhu naprosto jedinečný. Celé CD je doslova protkáno stovkami krásných fotografií a desítkami videozáběrů ze života zvířátek, což spolu s profesionálním grafickým ztvárněním a ozvučením dává celému titulu jiskru, která děti na dlouhé hodiny zaujme

 

TS Pexesa pro celou rodinu (samostatně - cena 605,- Kč)

Pexesa pro celou rodinu obsahují velké množství obrázkových a zvukových didaktických pexes. Rozsah titulu je opravdu ojedinělý, připravili jsme pro Vás 750 obrázkových dvojic a 150 zvukových dvojic.

 

akční cena kompletu “ Sada programů pro předškoláčky a malé školáky ”: 2 057,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 4 235,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

Výuka biologie a chemie pro 2. stupeň ZŠ

 

        

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

TS Botanika 1 - vybrané čeledi dvouděložných rostlin (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Botanika 1 - vybrané čeledi dvouděložných rostlin je interaktivní výukový program, který podrobně seznamuje s nejdůležitějšími čeleděmi dvouděložných rostlin. CD určitě zaujme nejen studenty přírodopisu a biologie 2. stupně ZŠ a gymnázií. Vzhledem k výjimečnému množství zajímavých informací, nádherných ilustrací a fotografií je tento titul vhodný i pro všechny ostatní zájemce a obdivovatele bohatého světa našich i cizokrajných rostlin.

 

TS Botanika 2 - dvouděložné byliny, keře a stromy (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Botanika 2 - dvouděložné byliny, keře a stromy navazuje na TS Botaniku I a dokončuje ucelený přehled dvouděložných bylin, keřů a stromů. Na CD jsou zařazeny i kapitoly tematicky zaměřené na hospodářsky významné rostliny a na nejznámější cizokrajné rostliny. Samostatné kapitoly jsou věnovány léčivým a jedovatým rostlinám. Vzhledem k rozsahu a způsobu zpracování nemá tento titul na českém i světovém trhu prakticky konkurenci.

 

TS Biologie - Tajemný svět hmyzu (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Biologie - Tajemný svět hmyzu se zaměřuje na druhově a početně nejbohatší třídu živočišné říše - třídu hmyzu. Děti poznají mnoho nového a zajímavého z tajuplného světa hmyzu. Naučí se rozpoznat jednotlivé představitele třídy hmyzu, seznámí se nejen se zajímavostmi z jejich života, ale poznají i význam hmyzu pro člověka. Stovky nádherných fotografií, kresby, nákresy, schémata a videa zvyšují přitažlivost programu.

 

TS Chemie 1 - Názvosloví anorganické chemie (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Chemie 1 - Názvosloví anorganické chemie  je prvním dílem z řady programů určených pro výuku chemie na ZŠ zaměřený na problematiku chemického názvosloví. Výuková část názorným způsobem vysvětluje zásady tvorby názvů a vzorců chemických sloučenin. Testovací část důkladně prověří vědomosti získané ve výukové části. Skutečnost, že v této části se vzorce či názvy nevybírají z připravených možností, ale  samostatně se sestavují, činí tento program světově naprosto unikátním. Užitnou hodnotu programu dále zvyšuje implementovaný tiskový modul pro snadnou tvorbu pracovních listů.

 

akční cena kompletu “ Výuka biologie a chemie pro 2. stupeň ZŠ”: 1 573,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 3 630,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

Angličtina a čeština pro ZŠ

 

 

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

TS Angličtina pro školáky 1-5 (samostatně - cena 3 630,- Kč)

TS Angličtina pro školáky 1-5 je v současnosti nejrozšířenějším a nejpoužívanějším programem pro výuku angličtiny na školách v ČR. Tyto programy svým obsahem plně pokrývají výuku angličtiny na ZŠ. Jsou však vhodné nejen pro žáky základních a středních škol, ale i pro všechny ostatní, kteří si chtějí zlepšit svou angličtinu na úrovni začátečníků až středně pokročilých studentů. Mezi hlavní přednosti těchto titulů patří především podpora nejpoužívanějších učebnic a unikátní rozsah procvičované látky. Programz umožňují i nastavení podle používané učebnice. Důraz je kladen i na porozumění mluvenému slovu a psanému textu. V části Gramatika si žáci v interaktivních cvičeních důkladně procvičí všechny hlavní oblasti gramatiky. S pomocí tiskového modulu si lze snadno vytisknout cvičení zaměřené na procvičování gramatiky, překladů vět nebo slovíček.

 

TS Český jazyk 1 – Pravopis (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Český jazyk 1 – Pravopis je zaměřen na efektivní procvičování pravopisných jevů na úrovni ZŠ. V tomto díle jsou probírána tato témata: vyjmenovaná slova, přídavná jména, podstatná jména, velká písmena, druhy slov, pravopis „s/z“, pravopis „ě“, shoda přísudku s podmětem a spodoba. Některé části lze využít již od 2. třídy ZŠ. Pro opakování látky jej mohou využít i středoškolští studenti.

 

TS Český jazyk 2 – Jazykové rozbory (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Český jazyk 2 – Jazykové rozbory procvičuje větné rozbory, větné členy, mluvnické kategorie podstatných jmen, přídavných jmen a sloves, druhy vedlejších vět, psaní čárky ve větě jednoduché a v souvětí. Všechny části programu obsahují možnost nastavení parametrů, které umožňují individuálně přizpůsobit program znalostem a věku. Díky této možnosti mohou jeden program využívat děti již od 3. třídy ZŠ až po maturanty při závěrečném opakování ve 4. ročníku gymnázia.

 

TS Český jazyk 3 - Diktáty (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Český jazyk 3 - Diktáty se zabývá procvičováním pravopisných jevů v diktátech. Na CD je obsaženo více než 300 diktátů (cca 18 000 doplňovaných jevů). Jednotlivé diktáty jsou rozděleny podle vhodnosti použití v jednotlivých ročnících. CD je proto vhodné pro děti již od 2. ročníku ZŠ. Většina diktátů pro vyšší ročníky tvoří diktáty použité při přijímacích zkouškách na gymnázia a ostatní SŠ.

 

TS Český jazyk 4 – Pravopisná cvičení (samostatně - cena 847,- Kč)

TS Český jazyk 4 – Pravopisná cvičení je zaměřen na procvičování a zdokonalování pravopisných znalostí. Jednotlivé pravopisné jevy jsou procvičovány ve větách nebo v tematicky zaměřených souvislých textech. Velmi vhodné rovněž pro žáky se specifickými poruchami učení a pro přípravu na přijímací zkoušky na SŠ.

 

TS Český jazyk 5 - Přijímací zkoušky z českého jazyka (samostatně - cena 605,- Kč)

TS Český jazyk 5 - Přijímací zkoušky z českého jazyka  je určen zejména pro žáky 7. -  9. ročníku, které mimořádně efektivním způsobem připraví na úspěšné složení přijímací zkoušky z českého jazyka na všech typech středních škol.. Je pro ně připraveno 1800 rozmanitých úkolů rozdělených do 6 oblastí. Svým obsahem a rozsahem CD kompletně pokrývá učivo základní školy, jehož zvládnutí je nezbytné k úspěšnému složení přijímací zkoušky na SŠ.

 

 

akční cena kompletu “ Angličtina a čeština pro ZŠ”: 2 420,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 7 260,- Kč)

Objednat produkt...

 

 

TS Komplet výukových programů pro 1. stupeň ZŠ

 

TS Pohádková matematika TS Přírodověda 1 - Rostliny a houby TS Český jazyk 1 - PRAVOPIS Kreslení pro děti

 

TS Komplet výukových programů pro 1. stupeň ZŠ  je mimořádně cenově výhodný komplet, který je určen pro děti navštěvující 1.- 5. třídu ZŠ. S touto sadou si Vaše dítě velmi snadno vylepší školní výsledky nebo dožene zameškanou látku. Uvnitř naleznete tyto čtyři samostatně prodávané CD tituly: Matematika 1 - 4, Český jazyk 1 - Pravopis, Přírodověda 1 a TS Kreslení pro děti.

 

akční cena kompletu “ TS Komplet výukových programů pro 1. stupeň ZŠ  “: 1 573,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 2 783,- Kč)

 

 

Objednat produkt...

 

 

 

TS Přírodověda 1. - 4. díl 

 

        

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

Rozsahem i zpracováním unikátní sada programů pro nenásilnou a hravou výuku přírodovědy.

 

akční cena kompletu “ TS Přírodověda 1. - 4. díl “: 1 573,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 2 904,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

 Tři libovolné tituly za cenu dvou 

 

 

Vyberte si z naší nabídky tři libovolné tituly a zaplaťte jen za dva. Uvedená akční cena se vztahuje k programům, jejichž koncová cena je 726 Kč. Můžete si ale samozřejmě vybrat tři libovolné tituly s různou cenou, potom za ně zaplatíte o jednu třetinu z jejich konečné ceny méně. Vybrané tituly, prosím, vyjmenujte do poznámky.

 

akční cena kompletu “ Tři libovolné tituly za cenu dvou“: 1 331,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 2 178,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

Pět libovolných titulů za cenu tří

    

 

Vyberte si z naší nabídky pět libovolných titulů a zaplaťte jen za tři. Uvedená akční cena se vztahuje k programům, jejichž koncová cena je 726 Kč. Můžete si ale samozřejmě vybrat pět libovolných titulů s různou cenou, potom zaplatíte jen 60% z jejich celkové ceny. Vybrané tituly, prosím, vyjmenujte do poznámky.

 

akční cena kompletu “Pět libovolných titulů za cenu tří”: 1 936,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 3 630,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

Copyright 2017 Terasoft, a.s