Logické hádanky a úkoly - Pro předškoláky a malé školáky

Logické hádanky a úkoly

TS Logické hádanky a úkoly je další pokračování mimořádně oblíbené nové řady titulů pro předškoláčky a malé školáčky, které jsou na základních a mateřských školách s oblibou využívány k rozvoji úsudku, kombinačních a logických schopností dětí. O kvalitě tohoto produktu svědčí i to, že předchozí titul této řady získal celou řadu ocenění na mezinárodních soutěžích (např. zvláštní cenu na Comenius-Auszeichnungen 2005 v Berlíně) i v ČR (např. prestižní ocenění Zlatá Schola Nova). To vše Vám dává jistotu, že vaše dítě bude používat titul, jehož obsahové, pedagogické i technické zpracování je na té nejvyšší možné úrovni a že se stane jeho oblíbeným kamarádem, ke kterému se bude pravidelně a rádo vracet. CD obsahuje dvě verze úkolů. První je svou obtížností určena dětem od 3-6 let, druhá pak dětem ve věku 6-9 let.

Celý titul je rozdělen na šest samostatných částí. Každou z nich provází dítě jedno zvířátko. Po vyřešení všech hádanek a úkolů se dítě dostane do sedmé, prémiové části. Všechny úkoly jsou zadávány kreslenou formou a mluveným slovem. CD namluvila paní Naďa Konvalinková, která také nešetří chválou dítěte při úspěšném řešení nebo nabízí pomoc v případě, že dítě váhá nebo si není jisté.

Hádanky tety Kozy - 8 hádanek s postupně upřesňovanými nápovědami, které procvičí logické myšlení.

Záhadné obrázky slona Šimona - úkoly zaměřené na procvičení pohybu a orientace ve čtvercové síti.

Úkoly medvídka Lojzíka - pro mladší děti je připraveno vybarvovaní jednotlivých políček podle předlohy, pro starší obsahuje také kreslení souměrných obrázků.

Tajné písmo opičky Lotynky - pro děti, které ještě neumějí číst, je připraveno luštění obrázkového písma, starší děti již budou sestavovat slova z písmenek.

Obrazce zajíce Matěje - rozlišování geometrických tvarů a jejich názvy.

Kostičky kocoura Zrzundy - rozlišování geometrických těles, rozdíly mezi plánem a skutečnou stavbou, vnímání prostoru a roviny.

Bludiště krokodýla Karla - prémiová část, v níž si děti při řešení bludišť procvičí své kombinační a logické schopnosti při hledání předmětů, které nepatří mezi ostatní.

Logické hádanky a úkoly Logické hádanky a úkoly Logické hádanky a úkoly


 

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 605,- Kč (včetně 21% DPH)

Chci se vrátit na přehled titulů

 

zpět nahoru

© Copyright 2002 Terasoft, a.s.
HTML, skripty: Vít Jurásek | Design: Ladislav Cabicar | Kontakt na
webmastera.
Optimalizováno pro 800x600 a výše. Poslední aktualizace: 07.10.2002.