TS Český jazyk hrou I – Vyjmenovaná slova
 
TS Český jazyk hrou I – Vyjmenovaná slova

 

- Děti si během hraní 6 napínavých her dokonale procvičí a upevní svoji znalost vyjmenovaných slov.

 

 

 

 

 

 

Každou řadu vyjmenovaných slov si dítě hravým způsobem upevňuje v 6 zábavných hrách:

Skládání slov – hra zaměřená na skládání slov z jednotlivých písmenek. Možnost zvolit si procvičování vyjmenovaných slov po konkrétní obojetné souhlásce nebo velkou hru, kde si děti procvičí znalost všech vyjmenovaných slov.

Slova příbuzná – výuková hra zaměřená na rozpoznávání příbuzných slov k jednotlivým vyjmenovaným slovům.

Řady slov –  děti si zopakují to, zda se již zpaměti dobře naučily jednotlivé řady vyjmenovaných slov. V této hře je budou sestavovat z ilustrovaných kartiček.

Souboj pirátů – Akčně pojatá hra, se kterou se podíváme mezi piráty. Děti se zúčastní souboje pirátských lodí. Dokáží svojí znalostí vyjmenovaných slov zabránit jejich potopení?

Člověče nezlob se! – Strategická výuková hra na motivy tolik oblíbené hry Člověče nezlob se! Zaměřená na doplňování y/i ve slovech. Určena pro jednoho nebo dva hráče.

Zachraňte princeznu! V této napínavé hře se tentokrát mohou děti pokusit zachránit princeznu ze spárů zlého čaroděje. A ani tentokrát se neobejdou bez výborné znalosti vyjmenovaných slov.

TS Český jazyk hrou I – Vyjmenovaná slovaTS Český jazyk hrou I – Vyjmenovaná slovaTS Český jazyk hrou I – Vyjmenovaná slovaTS Český jazyk hrou I – Vyjmenovaná slova

 

 

 

 

 

TS Český jazyk hrou I – Vyjmenovaná slovaTS Český jazyk hrou I – Vyjmenovaná slovaTS Český jazyk hrou I – Vyjmenovaná slova

 

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 726,- Kč (včetně 21% DPH)

Chci se vrátit na přehled titulů

 

zpět nahoru

© Copyright 2012 Terasoft, a.s.