TS Český jazyk II - JAZYKOVÉ ROZBORY (verze 2001)


TS Český jazyk IINovou verzí tohoto titulu byla dokončena modernizace řady titulů určené pro výuku českého jazyka. Nyní všechny tři tituly - Pravopis, Jazykové rozbory i Diktáty nabízejí sjednocené prostředí, ovládání, design i bohaté tiskové možnosti. To vše je předurčuje, aby si i nadále udržely nejen pozici nejprodávanějších titulů pro výuku českého jazyka, ale i pozici vůbec nejprodávanějšího výukového software v ČR.
TS Český jazyk II - jazykové rozbory přímo navazuje na TS Český jazyk I - PRAVOPIS. Naleznete jej na více než 2 500 školách i v mnoha tisících domácnostech. Jeho nejnovější verze ještě dále výrazně rozšiřuje možnosti a schopnosti tohoto produktu.

Hlavním tématem tohoto CD-ROM jsou tentokrát především jazykové rozbory. Program umožňuje jejich velmi efektivní a zábavné procvičování. Procvičovat lze např. větné rozbory, mluvnické kategorie nebo druhy vedlejších vět. Nechybí ani tak v praxi důležitá témata, jakými jsou psaní čárky ve větě jednoduché a v souvětích.

Všechny části obsahují možnost nastavení parametrů, které umožňují individuálně přizpůsobit program znalostem a věku dítěte. Díky této možnosti mohou jeden program používat žáci od třetí třídy ZŠ až po závěrečné opakování před maturitou ve 4. ročníku gymnázia. Velmi vhodné je využití pro domácí procvičování i pro přípravu na přijímací zkoušky na střední školy.

TS Český jazyk II ve verzi 2001 obsahuje velké množství nových funkcí a vylepšení. Hlavní přednosti tohoto produktu - efektivnost, velký rozsah procvičované látky a snadné ovládání zůstaly zachovány. Stále unikátní je systém nápověd, zobrazovaný při chybných odpovědí. Přepracováno bylo prostředí programu, přibylo mnoho nových funkcí. Z nich asi nejdůležitější je možnost tisku pracovních listů. Ty lze velmi snadno vytvářet náhodným nebo ručním výběrem ze všech obsažených jevů. Takto vytvořené testy lze tisknout, ukládat na disk nebo i dále upravovat v textovém editoru. Majitele slabších PC na CD-ROM naleznou i 16 bitovou verzi vhodnou pro starší počítače s nainstalovanými Windows 3.1 (tato verze bohužel neumožňuje tisk pracovních listů).

Chci si stáhnout demoverzi produktu...

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 726,- Kč (včetně 21% DPH)

Objednat produkt... Škola (multilicence pro neomezený počet PC) - informace o cenách

Chci se vrátit na přehled titulůzpět nahoru

© Copyright 2002 Terasoft, a.s.
HTML, skripty: Vít Jurásek | Design: Ladislav Cabicar | Kontakt na
webmastera.
Optimalizováno pro 800x600 a výše. Poslední aktualizace: 23.02.2004.