Botanika 2 - dvouděložné byliny, keře a stromy


Botanika 2 Botanika 2 - dvouděložné byliny, keře a stromy je 2. dílem nové řady výukových titulů určených pro výuku přírodopisu a biologie na 2. stupni ZŠ a na SŠ. Díky své variabilitě a členění jej lze také velmi snadno zařadit do rámcově vzdělávacího programu školy. Své využití najde nejen při práci v počítačových učebnách, ale je velmi vhodný i pro každodenní využití v prezentační výuce s využitím projektoru a interaktivní tabule. Tituly této řady jsou multiplatformní, je tedy možné je používat nejen na počítačích s operačním systémem Windows, ale i Linux nebo Mac OS 9 a X (Apple).

 

Tento titul je výsledkem cílevědomé snahy poskytnout školám titul, s nímž se výuka stane hrou. Přáli bychom si, abyste se o kvalitách a přínosu tohoto titulu přesvědčovali sami při každodenní výuce. Doufáme, že nejen splní vaše očekávání, ale ve skutečnosti je i předčí. O kvalitách našich titulů svědčí i to, že obdobně zaměřená řada Přírodověda 1-4 získala četná ocenění např. zlatou Komenského medaili v mezinárodní soutěži v Berlíně, hlavní cenu GRAND PRIX Křišťálovou tužku ministryně školství na mezinárodním festivalu TECHFILM nebo prestižní ocenění Zlatá Schola Nova.

 

Výuková část obsahuje 668 interaktivních výukových obrazovek, které jsou rozděleny do 14 kapitol, v nichž se postupně probírají dvouděložné byliny, keře a stromy. Na CD jsou zařazeny i kapitoly tematicky zaměřené na hospodářsky významné rostliny a na nejznámější cizokrajné rostliny. Samostatné kapitoly jsou věnovány léčivým a jedovatým rostlinám. Titul vyniká rozsahem a zpracováním výukového materiálu, fotografií, ilustrací i textu. Celkovou atmosféru titulu podtrhují ilustrace Květoslava Híska. Všechny obecné pojmy jsou vysvětlovány na názorných realisticky ztvárněných nákresech. Pro zpříjemnění výuky jsou pro žáky připraveny také doplňovačky, velké srovnávací obrazovky, přiřazovací obrázkové úkoly, řazení do dvojic či práce s tabulkami.

 

Všechny texty jsou kvalitně namluveny. Vzhledem k rozsahu a způsobu zpracování nemá tento titul na českém i světovém trhu prakticky konkurenci. Procvičovací část obsahuje ve 14 kapitolách 396 obrazovek s úkoly, jejichž cílem je přitažlivou formou prověřit a upevnit získané znalosti žáků. Pracovní listy umožňují práci s programem i v hodinách bez přítomnosti počítače. Celkem je pro žáky připraveno 95 stran bohatě ilustrovaných pracovních listů. Pro snadnou kontrolu je připravena i varianta s doplněnými správnými odpověďmi. Encyklopedie obsahuje veškeré rostliny a důležité pojmy použité v programu, které jsou doplněny o fotografie, ilustrace a nákresy.


 
   
           

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 630,- Kč (včetně 21% DPH)

Chci se vrátit na přehled titulů

 

zpět nahoru

© Copyright 2017 Terasoft, a.s.
HTML, skripty: Vít Jurásek | Design: Ladislav Cabicar | Kontakt na
webmastera.
Optimalizováno pro 800x600 a výše. Poslední aktualizace: .