TS Český jazyk I - PRAVOPIS (verze 2001)


TS Český jazyk I - PRAVOPISNa trh přichází nejnovější verze asi vůbec nejprodávanějšího výukového programu v naší republice. Počtem prodaných titulů se může dokonce měřit i s nejoblíbenějšími herními tituly. Jeho předchozí verze můžete nalézt na více než 3 000 školách v České republice, což představuje zhruba 50% všech základních škol u nás.

TS Český jazyk I - PRAVOPIS je určen k zábavnému a velmi efektivnímu procvičování pravopisných jevů na úrovni ZŠ. Některé části lze využít již od druhé třídy ZŠ. Pro opakování látky mohou být naopak využity i studenty středních škol. V programu jsou použity postupně se odkrývající motivační obrázky vztahující se k tématu. Při chybné odpovědi se objeví vhodně zvolená nápověda, která i objasní, proč odpověď není správná. Tématy jednotlivých programů jsou ty gramatické jevy, ve kterých se nejčastěji chybuje a jejichž zvládnutí je pro správný pravopis naprosto nutné. Programy jsou velmi vhodné pro domácí procvičování.

TS Český jazyk I - PRAVOPIS ve verzi 2001, obsažené na tomto CD-ROM, obsahuje velké množství nových funkcí a vylepšení. Hlavní přednosti tohoto produktu - efektivnost, velký rozsah procvičované látky a snadné ovládání zůstaly zachovány. Z nových funkcí je asi nejdůležitější možnost tisku pracovních listů. Ty lze velmi snadno vytvářet náhodným nebo ručním výběrem ze všech obsažených jevů. Takto vytvořené testy lze tisknout, ukládat na disk nebo i dále upravovat v textovém editoru. Pro mnohé uživatele může být důležité i kompletní ozvučení. Všechny procvičované výrazy jsou namluveny profesionálním mluvčím. Přepracováno bylo celé prostředí programu, pro zvýšení stability a rychlosti byl program převeden do 32 bitového prostředí. Nicméně, na disku i nadále naleznete 16 bitovou verzi vhodnou pro starší počítače s nainstalovanými Windows 3.1 (tato verze bohužel neumožňuje tisk pracovních listů).

 

Chci si stáhnout demoverzi produktu...

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 726,- Kč (včetně 21% DPH)

Objednat produkt... Škola (multilicence pro neomezený počet PC) - informace o cenách

Chci se vrátit na přehled titulůzpět nahoru

© Copyright 2002 Terasoft, a.s.
HTML, skripty: Vít Jurásek | Design: Ladislav Cabicar | Kontakt na
webmastera.
Optimalizováno pro 800x600 a výše. Poslední aktualizace: 15.08.2002.