Začínáme s ...

Začínáme s angličtinou - moje první slovaZačínáme s vlastivědou - počátky dějin mé vlasti

Začínáme s vlastivědou - počátky dějin mé vlasti je multimediální interaktivní program pro zábavnou výuku vlastivědy a dějepisu.

Celkovou atmosféru celého produktu podtrhují oblíbené ilustrace Jiřího Petráčka a nádherné animace Ladislava Cabicara. Bohatý fotografický materiál zase dětem přibližuje významné archeologické nálezy a dochované pamětihodnosti. Všechny texty jsou kvalitně namluveny.

Po spuštění se před námi otevře divadelní jeviště s oponou, na němž klimbá pan král. Klikneme-li na něj, dostaneme se do výukové části, která v 15 tématech na 329 obrazovkách děti poutavou formou seznamuje s dějinami naší vlasti od pravěku do doby císaře Rudolfa II.

Vybereme-li si v hlavním menu postavu písaře, dostaneme se do testové části, kde čekají na děti nejrůznější úkoly. Připraveny jsou pro ně např. doplňovačky, zahrají si na archeology, vydají se po stopách praotce Čecha a naučí se pracovat s časovou přímkou a mapami.

Pod usínajícím panem králem nás postava šaška přenese do části věnované hrám. Hry zavedou děti např. do vesnice lovců mamutů, je pro ně připraveno pozvání na hostinu, zavítají na středověký hrad, ocitnou se uprostřed husitské bitvy a závěrem se podívají do alchymistické dílny na dvoře Rudolfa II.

A nakonec postava přísného rádce otevře dětem bohatě ilustrovanou encyklopedickou část. Celý titul doplňují pracovní listy a 3 sady karet k vytisknutí.

Titul je multiplatformní. Podporované operační systémy:
Windows 98/ME/2000/XP, Vista, Windows 7, Linux, Mac OS 9 a X (Apple)

 

 

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 726,- Kč (včetně 21% DPH)

Chci se vrátit na přehled titulů

 

© Copyright 2010 Terasoft, a.s.
HTML, skripty: Vít Jurásek | Design: Ladislav Cabicar | Kontakt na
webmastera.
Optimalizováno pro 800x600 a výše. Poslední aktualizace: .