Poznáváme minulost IV – Starověké Řecko
Poznáváme minulost IV – Starověké Řecko

 

- Tento již čtvrtý díl z řady interaktivních animovaných programů určených pro výuku vlastivědy a dějepisu na ZŠ tentokrát děti zavede do období starověkého Řecka, v němž byly položeny základy evropské kultury i současné moderní západní civilizace

- Bohatě ilustrovanou, animovanou výukovou část doplňují testy, hry a příběh, ve kterém si děti při plnění různých úkolů zopakují to, co se naučily ve výuce

 

 

 

 

 

Výuková část - interaktivní bohatě ilustrovaná poznávací část seznamuje děti se životem ve starověkém Řecku. Vše je doplněno názornými ilustracemi a animacemi. Děti se přenesou do období, v němž Řecko zažívalo období největšího rozkvětu. Seznámí se s životem aristokracie i prostých občanů a otroků. Poznají, jak se staří Řekové oblékali, jak stavěli své domy a města a budou moci obdivovat i jejich válečné mistrovství. Dozvědí se mnoho nového o jejich zemědělství, řemeslech i obchodu. Nechybí zde ani informace o řeckém umění, mytologii či významných osobnostech. Děti navštíví městské státy Spartu a Atény a přenesou se i do dějiště olympijských her. Také budou svědky objevu řecké abecedy. Řadu výrobních a stavebních postupů obyvatel starověkého Řecka je možno se zatajeným dechem sledovat podrobně krok za krokem.

Příběh – na děti tentokrát čeká napínavý příběh statečného Herkula a jeho přátel, který se odehrává v době, kdy Athény získaly moc a bohatství díky své obrovské flotile obchodních a válečných lodí.

Hry – v této části je pro děti připravena pestrá nabídka rozličných her. V nich si například zahrají na archeology a budou z úlomků sestavovat nalezené předměty. Děti jistě zaujmou hry zaměřené na optické klamy a iluze, kdy na vlastní oči poznají dokonalé mistrovství starořeckých stavitelů. Již tradičně na ně čekají i omalovánky a puzzle.

Testy – bohatě ilustrovaná testová část zábavnou formou prověří znalosti dětí, které získaly ve výukové části.

Starověké ŘeckoStarověké ŘeckoStarověké Řecko

 

 

 

 

 

Starověké ŘeckoStarověké ŘeckoStarověké Řecko

 

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 726,- Kč (včetně 21% DPH)

Chci se vrátit na přehled titulů

 

zpět nahoru

© Copyright 2012 Terasoft, a.s.