Akční cenové nabídky Terasoftu


Za velmi výhodnou cenu nabízíme uživatelům, kteří si objednávají na základě shlédnutí naší www prezentace, níže uvedené akční "balíčky" složené z našich nejoblíbenějších titulů. Tituly v nabídce je možno objednávat i prostřednictvím internetového obchodu.

Oproti nákupu jednotlivých titulů samostatně ušetříte až 70%!

 

Poznáváme minulost

               

 

Poznáváme minulost I - Pravěk

Poznáváme minulost II – Egypt

Poznáváme minulost III - Mezopotámie – kolébka naší civilizace

Poznáváme minulost IV – Starověké Řecko

 

 

Poznáváme minulost I – Pravěk (samostatně - cena 726,- Kč)

Program zaměřený na poznávání života našich předků v pravěku. Dozvíme se, jak pravěcí lidé rozdělávali oheň, jak získávali obživu, jak vyráběli a používali zbraně. Přitažlivost titulu pro děti zvětšuje animovaný napínavý příběh a zařazené hry. Na děti čekají omalovánky, puzzle, hledání rozdílů, skládanky anebo hra, ve které děti zdobí a oblékají pravěké lidi.

 

Poznáváme minulost II – Egypt (samostatně - cena 726,- Kč)

Tento díl zavede děti do období starověkého Egypta plného tajemství a záhad, z nichž mnohé ještě čekají na své rozluštění. Děti se přenesou do období mocných faraónů a tajemných pyramid. Poznají i každodenní život prostých lidí. Výuková část je doplněna napínavým příběhem a hrami.

 

Poznáváme minulost III - Mezopotámie – kolébka naší civilizace (samostatně - cena 726,- Kč)

Tentokrát se děti podívají do období starověké Mezopotámie, kde byly položeny základy naší civilizace. Výuková část přináší mnoho informací o životě lidí v Mezopotámii v období, v němž vzniklo zemědělství, vytvářely se první státy, bylo vynalezeno kolo a písmo. Nechybí ani příběh, hry a testy.

 

Poznáváme minulost IV – Starověké Řecko (samostatně - cena 726,- Kč)

Tento již čtvrtý díl děti zavede do období starověkého Řecka, v němž byly položeny základy evropské kultury i současné moderní západní civilizace. Výuku doplňují hry, testy a animovaný příběh.

 

akční cena kompletu “Poznáváme minulost”: 1 331,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 2 904,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

Copyright 2012 Terasoft, a.s