Akční cenové nabídky Terasoftu


Za velmi výhodnou cenu nabízíme uživatelům, kteří si objednávají na základě shlédnutí naší www prezentace, níže uvedené akční "balíčky" složené z našich nejoblíbenějších titulů. Tituly v nabídce je možno objednávat i prostřednictvím internetového obchodu.

Oproti nákupu jednotlivých titulů samostatně ušetříte až 70%!

 

Matematika pro 1. stupeň ZŠ

 

   

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

TS Matematika pro 1.-4. ročník ZŠ (samostatně - cena 724,- Kč)

Program je určený k zábavnému procvičování nejdůležitějších částí učiva matematiky 1. až 4. ročníku ZŠ. Na CD naleznete mnoho příkladů na pamětné i písemné sčítání, odčítání,násobení a dělení. Děti si procvičí zaokrouhlování čísel, zobrazení čísel na číselné ose, rozklady čísel v desítkové soustavě, porovnávání čísel a mnoho další důležité látky z učiva matematiky prvního stupně ZŠ.

 

TS Matematika pro 5. ročník ZŠ (samostatně - cena 724,- Kč)

Program navazuje na velmi oblíbený titul Matematika pro 1.-4 . ročník ZŠ. Děti se s jeho pomocí dokonale procvičí všechny potřebné početní úkony v oboru přirozených a desetinných čísel. Výukovou a procvičovací část doplňuje zábavný animovaný interaktivní příběh plný dobrodružství. Program je doplněn tiskovým modulem obsahujícím velmi rozsáhlou databázi příkladů.  Děti tak mohou procvičovat počítání i bez počítače. Možnost vytištění příkladů i se správnými výsledky urychlí a usnadní vaši kontrolu.

 

TS Matematika pro prvňáčky 1 (samostatně - cena 605,- Kč)

Půvabný, nádherně ilustrovaný titul zaměřený na počítání do deseti. Svým zpracováním dokonale odstraňuje strach a obavy, které někdy matematika u dětí vzbuzuje. Oslovuje v dětech jejich zvídavost a snahu po objevování. Vzhledem k tomu, že je tento opravdu mimořádně rozsáhlý výukový program rozpracován po jednotlivých vyučovacích hodinách, dokáže plně zastoupit rodiče v každodenní domácí přípravě na vyučování.

 

TS Matematika pro prvňáčky a druháčky (samostatně - cena 726,- Kč)

S tímto programem se budou děti učit počítat do dvaceti. Všechny úkoly jsou zadávány grafickou formou a mluveným slovem, psaný text se vzhledem k věku dětí v programu vyskytuje jen v minimálním množství, např. ve slovních úlohách. Velká pozornost je věnována procvičování a automatizování početních operací. Na závěr každé části je pro děti připravena soutěž, jejímž cílem je hravou formou ověřit, že dítě si učivo důkladně osvojilo.

 

TS Logické hádanky a úkoly (samostatně - cena 605,- Kč)

Program určený předškoláčkům a malým školákům pro rozvoj kombinačních a logických schopností dětí. CD obsahuje dvě verze úkolů. První je svou obtížností určena dětem od 3-6 let, druhá pak dětem ve věku 6-9 let. Celý titul je rozdělen na šest samostatných částí. Každou z nich provází dítě jedno zvířátko. Po vyřešení všech hádanek a úkolů se dítě dostane do sedmé, prémiové části. Všechny úkoly jsou zadávány kreslenou formou a mluveným slovem.

 

akční cena kompletu “ Matematika pro 1. stupeň ZŠ ”: 1 936,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 3 388,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

Copyright 2012 Terasoft, a.s