Akční cenové nabídky Terasoftu


Za velmi výhodnou cenu nabízíme uživatelům, kteří si objednávají na základě shlédnutí naší www prezentace, níže uvedené akční "balíčky" složené z našich nejoblíbenějších titulů. Tituly v nabídce je možno objednávat i prostřednictvím internetového obchodu.

Oproti nákupu jednotlivých titulů samostatně ušetříte až 70%!

 

Sada programů pro předškoláčky a malé školáky

 

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

TS Dětský koutek I (samostatně - cena 726,- Kč)
TS Dětský koutek I je multimediální CD pro děti ve věku 3 – 8 let, které spojuje grafickou formou hry, pohádky, dětskou školičku a omalovánky. Pomocí souvisejících úkolů se děti mohou naučit základní pojmy, barvy, čísla a písmena formou kreslené grafiky.


TS Dětský koutek II  - Svět myšáka Bonifáce (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Dětský koutek II, volné pokračování velmi úspěšného CD-ROMu Dětský koutek I, je určen všem dětem, které si rády hrají, zpívají, milují pohádky a chtějí se i něco nového naučit. CD-ROM je určen pro děti ve věku 3-6 let. CD ROM je rozdělen do sedmi základních částí: prostorová orientace, pohádky, písničky, rozpočítadla, hry, pexesa a omalovánky.


TS Dětský koutek III  - Pojďme si hrát s písmenky (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Dětský koutek III, pokračování úspěšné edice Dětský koutek, je především zaměřen na výuku čtení. Na tomto CD se děti přenesou do světa písmenek. Věrným průvodcem po celém CD jim bude veselý skřítek Abeceda. CD-ROM byl vyvinut pro děti ve věkové kategorii od 3 do 8 let, čemuž odpovídá také intuitivní ovládání a kompletní ozvučení CD. Produkt je mimořádně vhodný také pro děti s poruchami učení.


TS Dětský koutek IV - Alenka a věci kolem nás (samostatně - cena 726,- Kč)
TS Alenka a věci kolem nás je volným pokračováním mimořádně úspěšné edice programů TS Dětský koutek. CD-ROM je doslova nabitý pohádkami, písničkami, zábavnou výukou a spoustou skvělých her. Ty procvičí především bystrý mozek, pozornost, schopnost koncentrace a logické uvažování. Průvodcem po celém titulu je zvídavá holčička Alenka.


TS Dětský koutek V - Martínkova zvířátka (samostatně - cena 726,- Kč)
TS Martínkova zvířátka je didaktický multimediální CD-ROM. Svým určením a zpracováním je zatím na našem trhu naprosto jedinečný. Celé CD je doslova protkáno stovkami krásných fotografií a desítkami videozáběrů ze života zvířátek, což spolu s profesionálním grafickým ztvárněním a ozvučením dává celému titulu jiskru, která děti na dlouhé hodiny zaujme

 

TS Pexesa pro celou rodinu (samostatně - cena 605,- Kč)

Pexesa pro celou rodinu obsahují velké množství obrázkových a zvukových didaktických pexes. Rozsah titulu je opravdu ojedinělý, připravili jsme pro Vás 750 obrázkových dvojic a 150 zvukových dvojic.

 

akční cena kompletu “ Sada programů pro předškoláčky a malé školáky ”: 2 057,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 4 235,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Terasoft, a.s