Aktuality

Nabídka vyzkoušení našich titulů:

  • Využijte možnosti zaslání titulů na nezávazné a bezplatné vyzkoušení a prověřte tak jejich vhodnost pro výuku ve vaší škole.
  • Všem školám nabízíme před zakoupením možnost zapůjčení software na nezávazné bezplatné vyzkoušení po dobu 2 měsíců.
  • V případě zájmu vám zkušební dobu rádi prodloužíme plně podle vašich potřeb.
  • Nově v nabídce i možnost vyzkoušení titulů speciálně vyvinutých pro podporu výuky s využitím interaktivních tabulí.

  • Pro objednání našich titulů stačí zavolat na tel. 311 513 316 nebo vyplnit on-line formulář zde a my Vám rádi na dvouměsíční bezplatné a nezávazné vyzkoušení zašleme vybrané tituly.

 

On-line formulář (objednávka titulů na bezplatné a nezávazné vyzkoušení)

 

On-line formulář (ceník titulů pro Vaší školu)

 

Doporučujeme: využijte opětovně možnosti zapůjčit si některé tituly, které jste si dříve z finančních důvodů nemohli ponechat.

 

Novinky Terasoft

Více v kategorii NOVINKY.

 

 

Nutná aktualizace některých titulů Terasoft v souvislosti s ukončením podpory Flashe v prostředí Windows  

V lednu roku 2021 skončila v prostředí Windows podpora přehrávače Adobe Flash. V principu se to netýká spustitelných (exe) souborů vytvořených ve Flashi, které obsahují vlastní Flash přehrávač a budou tedy funkční i v budoucnu. Bohužel, některé nejstarší flashové tituly Terasoft neobsahují vlastní přehrávač a spoléhaly se na Flash přehrávač nainstalovaný v systému. Konkrétně jde o tituly TS Přírodověda 2, TS Přírodověda 3, TS Přírodověda 4, TS Botanika I, TS Vlastivěda 1 a TS Český jazyk 5. Pro tyto tituly jsme připravili aktualizace.

Naleznete je na stránkách naší technické podpory.

 

 

 

 

Windows 7, 10 a nefunkčnost některých TS programů  

Pokud používáte Windows 7 ve verzi 32 bit nebo Windows 10 ve verzi 32 bit, je možné, že vám ze dne na den přestaly fungovat některé starší aplikace Terasoft z roku 2003, např. ČJ 1-4, Angličtiny, Němčiny apod. Při pokusu o spuštění tito tituly zobrazí chybové hlášení „Unexpected error; quitting“.
Pozor, toto se netýká novějších verzí těchto titulů, které nabízíme v posledních letech a které jsou kompatibilní i s 64 bitovými Windows.

Řešení můžete nalézt na stránkách naší technické podpory.

 

 

   

 

Aktualizace programů pro 64-bitové operační systémy  

Zakoupili jste si nové počítače s 64bitovým operačním systémem Windows 7, Windows 8 nebo Windows 10 a máte problémy s instalací některých našich starších programů? V současné době máme již v nabídce aktualizace téměř pro všechny programy, které nejsou funkční v 64-bitovém operačním systému. Více informací naleznete ZDE.

 

 

   

 

Katalog software pro školy  
V katalogu pro školy naleznete výukové programy Terasoft. Pokud jste katalog neobdrželi, napište na info@terasoft.cz, rádi Vám jej zašleme. Katalog si můžete také stáhnout jako PDF dokument ZDE , jako soubor ZIP ZDE (32MB).
Podívejte se na on-line verzi

  .

 

   

Interaktivní tituly v nabídce Terasoft

 

Terasoft připravil zcela nové pojetí zpracování materiálů pro interaktivní výuku. Naše zcela nové a originální pojetí moderní výuky také nezatěžuje vyučující nutností studovat složité a rozsáhlé manuály. Vše je jasné, přehledné a ihned k dispozici. A žáci? Ověřte si sami, jak je tento druh výuky baví. Demo ke stažení ZDE. Prospekt v PDF formátu k tomuto produktu můžete stahovat ZDE (5.5MB)

 

MS AERTerasoft, a.s. zařadil do své nabídky software společnosti Microsoft:

V souvislosti se vzrůstem zájmu škol o komplexní nabídku software, Terasoft, a.s. jako Microsoft Authorized Education Reseller zařadil do své nabídky také školní licence společnosti Microsoft Select pro vzdělávání, OEM i další. Bližší informace naleznete zde: Licence Microsoft.


 
 

 

 

  Přehled našich titulů naleznete po kliknutí ZDE

 © Copyright 2017 Terasoft, a.s.
Optimalizováno pro 800x600 a výše.


AKTUALITY
 

1.12.2017

Tři nové tituly (české verze celosvětově úspěšných titulů společnosti 22learn) jsou připravené a právě probíhá závěrečná fáze jejich testování. A na co se můžete těšit?
První novinkou je Opička Abby a kouzelný vláček. Tento roztomilý titul určený žákům mateřských a prvním ročníkům základních škol hravou formou naučí děti základní dovednosti tolik potřebné pro úspěšný vstup do školy.
Druhý titul je zaměřený na rozšiřování slovní zásoby nejmenších dětí v českém nebo anglickém jazyce.
Trojici novinek uzavírá titul Hrajeme si s magnetkami, který je velmi vhodný pro výuku matematiky, českého jazyka, angličtiny nebo prvouky.

 

30.11.2017

Navázání velmi úzké spolupráce s americkou společností 22learn.Tato spolupráce znamená spojení zkušeností společnosti Terasoft, a.s., získaných za dobu 25 let ve vývoji vzdělávacích aplikací pro děti, s know-how celosvětově úspěšné americké společností 22learn, zabývající se vývojem dětských aplikací pro nejmodernější technologie.
S velikou radostí Vám tuto informaci sdělujeme, protože věříme, že nyní budou společně vzniklé programy ještě přitažlivější a zajímavější.

 

20.11.2017

Vedení české pobočky se ujal pan Zdeněk Čurnek, na kterého se nyní můžete obracet s veškerými dotazy a přáními na následujících kontaktních údajích:
email: prodej@terasoft.cz,
tel. 311 513 316.
Přejeme mu mnoho radosti a úspěchů ve vedení společnosti.

 

17.9.2010

Společnost Terasoft, a.s. získala na 47. mezinárodním festivalu TECHFILM 2010 cenu Laureát mezinárodního festivalu TECHFILM v kategorii výukových produktů.
Toto významné ocenění získala sada titulů TS Přírodověda 5, TS Přírodověda 6, TS Angličtina hrou I, TS Angličtina hrou II a TS Matematika pro 5. ročník ZŠ – Cesta do pravěku.

 

22.9.2009

Společnost Terasoft, a.s. získala pro svoje tituly od výrobce interaktivních tabulí Activboard, společnosti Promethean, nejvyšší stupeň akreditace – The ActivClassroom by PROMETHEAN - Powered.

 

19.3.2009

Na festivalu Techfilm 2009 jsme získali čestné uznání a Křišťálovou tužku za naše výukové materiály určené pro použití na interaktivních tabulích TS Přírodopis – Žijí s námi a TS Přírodopis – Živočichové a rostliny.

 

14.5.2008

Získali jsme Křišťálovou tužku a čestné uznaní festivalu Techfilm 2008 za tituly Matematika pro prvňáčky 2, Botanika 2 a Chemie 1.

 

10.6.2007

Získali jsme akreditaci na již třetí titul pro použití s Promethean ACTIVboard. Tentokráte na titul TS Matematika pro prvnáčky 2.

 

29.3.2007

Získali jsme ocenění "ZLATÁ SCHOLA NOVA 2007" za titul Newton3.

 

3.4.2006

Získali jsme ocenění "ZLATÁ SCHOLA NOVA 2006" za TS Přírodověda 1-4.

 

12.11.2005

Získali jsme dvě ocenění na prestižním festivalu TECHFILM 2005