NETCOM Desktop Manager a HDD Sheriff

HDD Sherif

S HDD Sherif se již nemusíte obávat nechat pracovat žáky s počítačem bez složitých omezování. HDD Sheriff dokáže rychle a snadno obnovit nastavení systému a jakékoliv změny vrátit zpět. Především díky jednoduchosti ovládání a spolehlivost je HDD Sheriff jedním z nejpopulárnějších řešení pro ochranu PC ve světě. Nyní je k dispozici i v české verzi za cenu, která je v porovnání s podobnými produkty velmi příznivá.

HDD Sheriff lze použít pro operační systémy Windows 95/98/ME/2000 a XP. Pro náročnější uživatele je k dispozici také jako částečně hardwarové řešení, doplněné o PCI kartu.

K dispozici demoverze (v případě zájmu o vyzkoušení nás prosím kontaktujte).

NETCOM Desktop Manager

Software výrazně usnadňující výuku v počítačových učebnách. Nabízíme výhodné cenové podmínky ve srovnání s konkurenčními produkty. Software má velmi jednoduché a intuitivní ovládání.

Zobrazení obrazovek studentů na učitelském PC. Několika kliknutími lze nastavit každému žákovskému PC individuální prostředí (nabídku start, ikony na ploše...). Lze také zakázat speciální klávesy a klávesové zkratky. Pro každou hodinu může být nastavení zcela jiné.

Možnost povolit spouštění pouze vybraných programů. Uzamčení USB portů nebo vybraných disků. Okamžité zablokování klávesnice nebo myši na stanici. Zablokování přístupu k vybraným webovým stránkám.

zpět nahoru© Copyright 2002 Terasoft, a.s.
HTML, skripty: Vít Jurásek | Design: Ladislav Cabicar | Kontakt na
webmastera.