TS Matematika hrou III – Matematické hry pro 2. a 3. ročník ZŠ
 
TS Matematika hrou III

 

Třetí díl z oblíbené řady titulů zaměřených na výuku matematiky formou her. Tento půvabný, nádherně animovaný titul je tematicky zasazen do světa zvířátek. Děti si při práci s ním během hraní her dokonale procvičí a zautomatizují všechny probírané početní úkony, které jsou nezbytnou podmínkou pro úspěch v dalším studiu matematiky.Toto CD je velmi vhodné i pro žáky speciálních škol, neboť obsahuje celou řadu pro ně velmi vhodných názorných úkolů.

Program je rozdělen na dvě části: Počítáme do 100 a Procvičujeme násobilku. V obou je pro děti připraveno 6 zábavných her, které zajistí opravdu důkladné procvičení probírané látky.

 

 

 

 

 

Zlatá rybka – v této hře si děti vyzkoušejí role prodavačů v obchodě se zvířaty. Povede se jim obsloužit všechny zákazníky tak, aby z obchodu odešli spokojení? No, lehké to rozhodně nebude. A bez počítání se to samozřejmě neobejde. Cílem této hry je především procvičení automatizace početních spojů. 

Hledání čísla – tato plně animovaná hra zavede děti do prostředí statku, pouště, pralesa či do oblastí věčného sněhu a ledu, kde si při řešení číselných řad dokonale procvičí násobkové řady i hbité sčítání a odčítání.

Domino – v této hře děti sestavují obrazec z dominových kartiček. Připraveny jsou kartičky s číslicemi a příklady.

Matematické loto – další hra zaměřená na rozvoj početních dovedností. Odměnou pro děti jsou obrázky zvířátek.

Závody zvířátek – cílem této oblíbené napínavé hry je rozvíjení postřehu a početních dovedností v probíraném číselném oboru. Hra je zasazena do atraktivního prostředí podmořského světa. Hbitým a správným počítáním příkladů pomohou děti svému favoritovi zvítězit v závodě.

Lovec fotografií – hra se zaměřuje na procvičování pamětného počítání v probíraném číselném oboru. Počítání, počítání a zase počítání. Tak by se dala ve stručnosti charakterizovat tato část, jejímž úkolem je především automatizace početních spojů. Za správné vyřešení příkladů na děti čeká odměna v podobě fotografií zvířat. Získané fotografie si pak mohou prohlédnout v galerii.

 

TS Matematika hrou III

TS Matematika hrou IIITS Matematika hrou IIITS Matematika hrou III

 

 

 

 

 

TS Matematika hrou IIITS Matematika hrou IIITS Matematika hrou III

 

 

 

 

 

 

 

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 726,- Kč (včetně 21% DPH)

Chci se vrátit na přehled titulů

 

zpět nahoru

© Copyright 2012 Terasoft, a.s.