Edice Dětský koutek


Edice Dětský koutekTato kolekce obsahuje všech pět dílů, vydaných dřívě samostatně, z edice Dětský koutek. Tyto původní české programy jednoznačně patří mezi nejprodávanější dětské tituly. Nyní si všech pět CD-ROMů můžete zakoupit za mimořádně výhodnou cenu. Tyto programy jsou zpracovány v souladu se schválenými osnovami MŠMT ČR a byly doporučeny pro použití na školách, takže je dnes naleznete prakticky na všech základních školách.
Dětský koutek 1 - Než půjdeme do školy Na tomto CD-ROMu jsou pro děti připraveny pohádky, omalovánky, školička a hry. Nenásilnou formu se děti naučí rozeznávat číslice, písmena, barvy a tvary. Znalost barev jim pomůže zvítězit nad zlým čarodějem Barvykazem, znalost čísel se bude hodit při nebezpečné cestě v Dominovém království, znalost písmenek a číslic v logickém pexesu při souboji s koníkem nebo při tradiční hře Člověče, nezlob se.
Dětský koutek 2 - Svět myšáka Bonifáce Toto CD je určeno všem dětem, které si rády hrají, zpívají, milují pohádky a chtějí se i něco naučit. Pro ně je připravena další sada pohádek, omalovánky, pexesa (tentokrát nechybí ani zvuková pexesa), písničky, hry, rozpočitadla nebo část věnovaná procvičení pojmů prostorové orientace (před, za, nad, pod, vlevo, vpravo, mezi).
Dětský koutek 3 - Čeština pro nejmenší Celý třetí díl je věnován výuce českého jazyka a čtení. Úkoly jsou rozděleny do tří kategorií podle věku dětí (předškoláčci, prvňáčci, druháčci). I všechny hry jsou zaměřeny na procvičování českého jazyka. Na CD nechybí ani slabikář s úkoly.
Dětský koutek 4 - Alenka a věci kolem nás Na tomto CD si přijdou na své i ti úplně nejmenší. Je pro ně připravena řada jednoduchých říkadel, básniček, veršovaných pohádek a písniček. Ti starší si obrázky z básniček a pohádek mohou složit jako puzzle, odměnou jim bude zábavná animace. Opět nechybí řada her, výuková část se tentokrát zaměřuje na určování částí lidského těla a na rozšíření znalostí o ovoci a zelenině.
Dětský koutek 5 - Martínkova zvířátka Celý pátý díl je zaměřen na zvířátka. Děti se v něm přenesou do světa zvířátek, kde prožijí zajímavá dobrodružství a získají mnoho nových vědomostí. Celé CD je protkáno stovkami krásných fotografií a desítkami videozáběrů ze života zvířátek. Na CD opět nechybí řada her a děti na něm naleznou i svou první encyklopedii zvířat.


 

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 1 936,- Kč (včetně 21% DPH)

Chci se vrátit na přehled titulů

 

zpět nahoru

© Copyright 2002 Terasoft, a.s.
HTML, skripty: Vít Jurásek | Design: Ladislav Cabicar | Kontakt na
webmastera.
Optimalizováno pro 800x600 a výše. Poslední aktualizace: 07.10.2002.