TS Český jazyk 1, 2, 3 - cenově výhodný komplet


TS Český jazyk 1+2+3 - kompletTato cenově zvýhodněná sada (tři tituly za cenu dvou) je naprostou novinkou v nabídce Terasoftu.

Na třech CD-ROM naleznete tři na sebe navazující tituly určené k výuce českého jazyka. Shodou okolností jde pravděpodobně o tři vůbec nejprodávanější výukové tituly na českém trhu. Za pozornost stojí, že jsou používány na více než polovině všech našich základních škol (cca 2500 škol).

Vzhledem k tomu, že jde o tituly mimořádně vhodné i k domácímu procvičování, najdete je i na mnoha tisících PC v domácnostech. Do tohoto souboru byly zařazeny nejnovější verze těchto produktů. V nových verzích zůstaly zachovány hlavní přednosti - efektivnost, velký rozsah procvičované látky a snadné ovládání.

Přepracováno bylo prostředí programů, přibylo mnoho nových funkcí. Z nich asi nejdůležitější jsou rozsáhlé možnosti tisku pracovních listů. Ty lze velmi snadno vytvářet náhodným nebo ručním výběrem ze všech obsažených jevů. Takto vytvořené testy lze tisknout, ukládat na disk nebo dále upravovat v textovém editoru.

Všechny tituly obsahují bohaté možnosti nastavení, které umožňují individuálně přizpůsobit programy znalostem a věku dítěte. Díky této možnosti jsou vhodné od 3. třídy ZŠ až po závěrečné opakování před maturitou ve 4. ročníku gymnázia. Velmi doporučovány jsou také pro přípravu k přijímacím zkouškám na střední školy.

Chci si stáhnout demoverzi produktu...

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 1 331,- Kč (včetně 21% DPH)

Objednat produkt... Škola (multilicence pro neomezený počet PC) - informace o cenách

Chci se vrátit na přehled titulů


 

zpět nahoru

© Copyright 2002 Terasoft, a.s.
HTML, skripty: Vít Jurásek | Design: Ladislav Cabicar | Kontakt na
webmastera.
Optimalizováno pro 800x600 a výše. Poslední aktualizace: 09.10.2002.