Botanika 1 -
vybrané čeledi dvouděložných rostlin


TS Angličtina pro malé školákyBotanika 1 - vybrané čeledi dvouděložných rostlin je prvním dílem nové řady výukových titulů určených pro výuku přírodopisu a biologie pro žáky 2. stupně ZŠ i pro studenty SŠ. Vzhledem ke způsobu zpracování, množství zajímavých informací, nádherných ilustrací a fotografií je tento titul vhodný také pro všechny zájemce a obdivovatele bohatého světa rostlin. Vzhledem k rozsahu a způsobu zpracování nemá na českém i světovém trhu prakticky konkurenci.


Tento titul je výsledkem cílevědomého požadavku poskytnout uživatelům titul, s nímž se poznávání a objevování stane hrou. Přáli bychom si, abyste se o kvalitách a přínosu tohoto titulu přesvědčili sami nebo spolu s vašimi dětmi při jeho používání a abyste se k němu vždy rádi vraceli. O kvalitách našich titulů svědčí i to, že obdobně zaměřená řada TS Přírodověda 1-4 získala četná ocenění např. zlatou Komenského medaili v mezinárodní soutěži v Berlíně (6/2005), hlavní cenu GRAND PRIX Křišťálovou tužku ministryně školství na mezinárodním festivalu TECHFILM (11/2005) nebo prestižní ocenění Zlatá Schola Nova (3/2006).


Výuková část obsahuje 606 interaktivních obrazovek, které jsou rozděleny do 12 kapitol probírajících nejvýznamnější čeledi dvouděložných rostlin. Titul vyniká rozsahem a zpracováním výukového materiálu, fotografií, ilustrací i textu. Jeho celkovou atmosféru podtrhují ilustrace Květoslava Híska.

 

Všechny obecné pojmy jsou názorně vysvětlovány na realisticky ztvárněných nákresech. Pro zpříjemnění práce s programem a pro udržení zájmu jsou připraveny také doplňovačky, velké srovnávací obrazovky, přiřazovací obrázkové úkoly, řazení do dvojic či práce s tabulkami. Všechny texty jsou kvalitně namluveny.


Procvičovací část obsahuje ve 12 kapitolách 336 obrazovek s úkoly, jejichž cílem je přitažlivou formou prověřit a upevnit získané znalosti.
Titul doplňují pracovní listy, které umožňují procvičování a opakovaní získaných vědomostí i bez přítomnosti počítače. Celkem je připraveno 83 stran bohatě ilustrovaných pracovních listů. Jejich náplň je velmi pestrá. Děti budou doplňovat, tvořit dvojice, luštit doplňovačky, poznávat rostliny. Pro snadnou kontrolu je připravena i varianta s doplněnými správnými odpověďmi. Významnou součástí titulu je encyklopedie. Najdete v ní veškeré rostliny a důležité pojmy použité v programu, které jsou doplněny o fotografie, ilustrace a nákresy.


 
   
           

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 726,- Kč (včetně 21% DPH)

Chci se vrátit na přehled titulů

 

zpět nahoru

© Copyright 2007 Terasoft, a.s.
HTML, skripty: Vít Jurásek | Design: Ladislav Cabicar | Kontakt na
webmastera.
Optimalizováno pro 800x600 a výše. Poslední aktualizace: .