Artopedia 3 - Galerie světového malířství

Artopedia 3

Artopedia 3 je mimořádně rozsáhlá galerie obsahující nejznámější a nejslavnější díla světového malířství. Oproti předchozí verzi jsme mohli díky kapacitě DVD-ROM média zařadit více než dvojnásobek malířů a také u většiny obrazů použít vyšší rozlišení.

Celkem na tomto DVD-ROM naleznete přes 20300 barevných obrazů ve vysokém rozlišení celkem od 2167 malířů, čemuž tedy může jen velmi těžko konkurovat jiný obdobný náš nebo zahraniční projekt. Artopedia 3 zachycuje známé obrazy od středověkých ikon a oltářů, bohatý odkaz italské renesance, období baroka, klasicismu a romantismu a samozřejmě nechybí ani moderní tvorba současnosti.

Artopedia 3 přináší nově chronologii slavných obrazů, obrazy pod drobnohledem a možnost nastavitelné automatické projekce obrazů. Několikanásobně rozšířena byla také část Příběhy a postavy v malířství, ve které naleznete 40 biblických a 30 mytologických témat. Nově je také zařazena podrobná časová osa se znázorněním života a období tvorby jednotlivých autorů.

Prohlídku galerie dokresluje podmanivý hudební doprovod z daného slohového období. Součástí encyklopedie je také textová část obsahující stručný přehled historie světového malířství po jednotlivých slohových etapách s hypertextovými odkazy k příslušným autorům.

Z této encyklopedie získáte ucelený přehled a znalosti o uměleckém odvětví, které po staletí vytvářely stovky velkých i menších tvůrců, o odvětví, které je součástí obecné vzdělanosti každého z nás.

Artopedia 3 Artopedia 3 Artopedia 3


 

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 847,- Kč (včetně 21% DPH)

Chci se vrátit na přehled titulů

 

zpět nahoru

© Copyright 2002 Terasoft, a.s.
HTML, skripty: Vít Jurásek | Design: Ladislav Cabicar | Kontakt na
webmastera.
Optimalizováno pro 800x600 a výše. Poslední aktualizace: 07.10.2002.