TS Angličtina hrou II – pro 1. stupeň ZŠ

 

Druhý díl nové řady titulů určených pro zábavnou a efektivní výuku angličtiny na prvním stupni ZŠ. S tímto titulem se děti velmi rychle naučí další důležitá anglická slova. Rozsah slovní zásoby odpovídá přibližně prvnímu a druhému roku výuky na školách. Tematicky je CD zasazeno do mimořádně přitažlivého prostředí podmořského světa. S jeho roztodivnými obyvateli zažijí žáci nejedno dobrodružství.

Výuková část seznamuje s novou slovní zásobou, která je rozdělena do 14 témat (angličtina kolem nás, čísla 10-20, domov (místnosti), dny v týdnu, na farmě, v parku, v zoologické zahradě, geometrické tvary a tělesa, oblečení, potraviny, nápoje, dopravní prostředky, předložky, slovesa). Děti se seznámí s výslovností i pravopisem jednotlivých slovíček. Budou také např. hledat obrázky, jejichž názvy uslyší nebo sestavovat slova z rozházených písmenek. Pod ikonkou chlapce s nápisem „Vyzkoušej se“ jsou v každé části připraveny rozmanité testovací obrazovky např. poznávání obrázků, přiřazování názvů, procvičování pravopisu, sestavování dvojic, omalovánky, popletené názvy, doplňovačky aj.

V dalších dvou částech nazvaných Hry a Soutěže a Testy si děti zábavnou a efektivní formou kromě znalosti slovíček dokonale procvičí i paměť, postřeh a logické myšlení.

Obrázkový slovníček obsahuje všechna slovíčka, s nimiž se děti seznámily ve výukové části. K nim jsme navíc zařadili ta slovíčka, s nimiž se děti běžně setkají například v anglických knihách pro děti. Umožňuje procvičování slovní zásoby podobným způsobem jako výuková část. Slovíčka jsou však tentokrát roztříděna podle abecedy.

.

 
   
        

        

 

Objednat produkt... Soukromý uživatel (jednouživatelská verze) - cena 726,- Kč (včetně 21% DPH)

Chci se vrátit na přehled titulů

 

© Copyright 2007 Terasoft, a.s.
Optimalizováno pro 800x600 a výše. Poslední aktualizace: .