Akční cenové nabídky Terasoftu


Za velmi výhodnou cenu nabízíme uživatelům, kteří si objednávají na základě shlédnutí naší www prezentace, níže uvedené akční "balíčky" složené z našich nejoblíbenějších titulů. Tituly v nabídce je možno objednávat i prostřednictvím internetového obchodu.

Oproti nákupu jednotlivých titulů samostatně ušetříte až 70%!

 

6 x Začínáme s…

 

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

Začínáme s angličtinou - moje první slova (samostatně - cena 199,- Kč)

Začínáme s angličtinou - moje první slova je multimediální interaktivní program pro výuku angličtiny. Je mimořádně vhodný i pro nejmenší děti, které ještě neumějí číst. Každé slovíčko je totiž nakresleno. Rozsah slovní zásoby programu odpovídá přibližně prvnímu roku výuky na školách. Tento zábavný titul poskytuje širokou a pestrou slovní zásobu. I malé děti se s jeho pomocí velmi rychle naučí svá první anglická slůvka. A vy budete mile překvapeni rychlým pokrokem svých dětí.

Pozor – program nefunguje v 64bitovém OS Vista, Windows 7
 

Začínáme s angličtinou - už rozumím anglicky (samostatně - cena 199,- Kč)

Začínáme s angličtinou - už rozumím anglicky je český multimediální interaktivní program pro výuku angličtiny především pro děti. Program volně navazuje na titul Začínáme s angličtinou - moje první slova. S tímto CD mohou opět pracovat také malé děti, které ještě neumějí číst. Hlavním cílem tohoto produktu je naučit děti pohotově reagovat na jednoduché otázky kladené rodilým mluvčím a orientovat se v jednoduchých modelových situacích.

Pozor – program nefunguje v 64bitovém OS Vista, Windows 7
 

Začínáme s češtinou - můj první slabikář  (samostatně - cena 199,- Kč)

Začínáme s češtinou - můj první slabikář je multimediální titul věnovaný všem předškoláčkům a prvňáčkům. Program je velmi vhodný i pro dyslektiky.Tento slabikář je výjimečný tím, že mluví. Vyniká krásnou grafikou, intuitivním ovládáním, kvalitním namluvením, originálními básničkami a interaktivitou. Mimořádnou úlohu hrají četné motivační prvky. Děti si mohou zvolit zcela individuální tempo učení, při kterém je eliminován jakýkoliv stres. Významným motivačním prvkem jsou dětem blízké pohádkové postavy, jejichž prostřednictvím dostává uživatel zpětnou vazbu o správnosti svého řešení.

Pozor – program nefunguje v 64bitovém OS Vista, Windows 7
 

Začínáme s češtinou - vyjmenovaná slova (samostatně - cena 199,- Kč)

Začínáme s češtinou - vyjmenovaná slova je multimediální interaktivní program pro výuku českého jazyka, který je určen dětem od 3. třídy ZŠ. Na CD naleznete postrach všech třeťáků - vyjmenovaná slova. V programu jsou použity postupně se odkrývající motivační obrázky vztahující se k tématu. Při chybné odpovědi se objeví vhodně zvolená nápověda, která i objasní, proč odpověď není správná. Naopak po správné odpovědi následuje zdůvodnění doplňovaného jevu. Možnost nastavení parametrů umožní program velmi snadno přizpůsobit znalostem dítěte. Je tedy možno procvičovat i např. jenom vyjmenovaná slova po B. Pro rodiče, kteří se doma připravují se svými dětmi, tento program představuje značnou časovou úsporu i díky mimořádně rozsáhlému tiskovému modulu.

Pozor – program nefunguje v 64bitovém OS Vista, Windows 7
 

Začínáme s matematikou - už umím násobilku (samostatně - cena 199,- Kč)

Začínáme s matematikou - už umím násobilku je český multimediální interaktivní program pro výuku matematiky, který je určen dětem od 2. třídy ZŠ.  Jednotlivé typy příkladů v matematice je možno procvičovat samostatně nebo zvolit "pohádkovou" variantu. Pro rodiče, kteří se doma připravují se svými dětmi, představuje tento program značnou časovou úsporu i díky mimořádně rozsáhlému tiskovému modulu, který je určený pro velmi snadnou tvorbu pracovních listů.

Pozor – program nefunguje v 64bitovém OS Vista, Windows 7
 

Začínáme s vlastivědou - Počátky dějin mé vlasti  (samostatně - cena 199,- Kč)

Začínáme s vlastivědou - počátky dějin mé vlasti je multimediální interaktivní program pro zábavnou výuku vlastivědy a dějepisu. Výuková část v 15 tématech na 329 obrazovkách děti poutavou formou seznamuje s dějinami naší vlasti od pravěku do doby císaře Rudolfa II. Nechybí ani testová část, ve které na děti čekají nejrůznější úkoly. Hry zavedou děti např. do vesnice lovců mamutů, je pro ně připraveno pozvání na hostinu, zavítají na středověký hrad, ocitnou se uprostřed husitské bitvy a závěrem se podívají do alchymistické dílny na dvoře Rudolfa II. Program doplňuje bohatě ilustrovaná encyklopedická část. Titul obsahuje i pracovní listy a 3 sady karet k vytisknutí.

 

akční cena kompletu “ Začínáme s….”: 890,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 1 194,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

 

Copyright 2012 Terasoft, a.s