Akční cenové nabídky Terasoftu


Za velmi výhodnou cenu nabízíme uživatelům, kteří si objednávají na základě shlédnutí naší www prezentace, níže uvedené akční "balíčky" složené z našich nejoblíbenějších titulů. Tituly v nabídce je možno objednávat i prostřednictvím internetového obchodu.

Oproti nákupu jednotlivých titulů samostatně ušetříte až 70%!

 

Přírodověda hrou

 

   

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

TS Přírodověda 5 – Poznáváme naši přírodu (samostatně - cena 726,- Kč)

V tomto programu se děti zábavnou formou seznámí s rostlinami, živočichy, houbami, nerosty a horninami, s nimiž se nejčastěji setkají ve volné přírodě. Výukovou část doplňují hry a soutěže, které zábavnou formou upevní znalosti dětí.

 

TS Přírodověda 6 – Poznáváme živočichy a rostliny (naše i cizokrajné) (samostatně - cena 726,- Kč)

Nejnovější díl edice je věnovaný živočichům a rostlinám, s nimiž se můžeme setkat ve svém okolí, nebo si je prohlédnout v zoologické či botanické zahradě. Obsahuje velké množství kvalitních fotografií a ilustrací, které přiblíží dětem popisované organismy natolik, že po úspěšném zvládnutí programu již nebudou mít problém s jejich poznáváním ani ve skutečnosti.

 

akční cena kompletu “ Přírodověda hrou ”: 1 089,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 1 452,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

Copyright 2012 Terasoft, a.s