Akční cenové nabídky Terasoftu


Za velmi výhodnou cenu nabízíme uživatelům, kteří si objednávají na základě shlédnutí naší www prezentace, níže uvedené akční "balíčky" složené z našich nejoblíbenějších titulů. Tituly v nabídce je možno objednávat i prostřednictvím internetového obchodu.

Oproti nákupu jednotlivých titulů samostatně ušetříte až 70%!

 

Výuka biologie a chemie pro 2. stupeň ZŠ

 

        

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

TS Botanika 1 - vybrané čeledi dvouděložných rostlin (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Botanika 1 - vybrané čeledi dvouděložných rostlin je interaktivní výukový program, který podrobně seznamuje s nejdůležitějšími čeleděmi dvouděložných rostlin. CD určitě zaujme nejen studenty přírodopisu a biologie 2. stupně ZŠ a gymnázií. Vzhledem k výjimečnému množství zajímavých informací, nádherných ilustrací a fotografií je tento titul vhodný i pro všechny ostatní zájemce a obdivovatele bohatého světa našich i cizokrajných rostlin.

 

TS Botanika 2 - dvouděložné byliny, keře a stromy (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Botanika 2 - dvouděložné byliny, keře a stromy navazuje na TS Botaniku I a dokončuje ucelený přehled dvouděložných bylin, keřů a stromů. Na CD jsou zařazeny i kapitoly tematicky zaměřené na hospodářsky významné rostliny a na nejznámější cizokrajné rostliny. Samostatné kapitoly jsou věnovány léčivým a jedovatým rostlinám. Vzhledem k rozsahu a způsobu zpracování nemá tento titul na českém i světovém trhu prakticky konkurenci.

 

TS Biologie - Tajemný svět hmyzu (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Biologie - Tajemný svět hmyzu se zaměřuje na druhově a početně nejbohatší třídu živočišné říše - třídu hmyzu. Děti poznají mnoho nového a zajímavého z tajuplného světa hmyzu. Naučí se rozpoznat jednotlivé představitele třídy hmyzu, seznámí se nejen se zajímavostmi z jejich života, ale poznají i význam hmyzu pro člověka. Stovky nádherných fotografií, kresby, nákresy, schémata a videa zvyšují přitažlivost programu.

 

TS Chemie 1 - Názvosloví anorganické chemie (samostatně - cena 726,- Kč)

TS Chemie 1 - Názvosloví anorganické chemie  je prvním dílem z řady programů určených pro výuku chemie na ZŠ zaměřený na problematiku chemického názvosloví. Výuková část názorným způsobem vysvětluje zásady tvorby názvů a vzorců chemických sloučenin. Testovací část důkladně prověří vědomosti získané ve výukové části. Skutečnost, že v této části se vzorce či názvy nevybírají z připravených možností, ale  samostatně se sestavují, činí tento program světově naprosto unikátním. Užitnou hodnotu programu dále zvyšuje implementovaný tiskový modul pro snadnou tvorbu pracovních listů.

 

akční cena kompletu “ Výuka biologie a chemie pro 2. stupeň ZŠ”: 1 573,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 3 630,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

 

Copyright 2012 Terasoft, a.s