Akční cenové nabídky Terasoftu


Za velmi výhodnou cenu nabízíme uživatelům, kteří si objednávají na základě shlédnutí naší www prezentace, níže uvedené akční "balíčky" složené z našich nejoblíbenějších titulů. Tituly v nabídce je možno objednávat i prostřednictvím internetového obchodu.

Oproti nákupu jednotlivých titulů samostatně ušetříte až 70%!

 

Angličtina hrou pro předškoláčky a malé školáčky

 

     

 

V případě, že některý titul z balíčku již máte, velmi rádi Vám jej vyměníme za jiný titul z naší nabídky, uveďte prosím, jeho název do poznámky spolu s názvem náhradního vybraného programu.

 

Angličtina hrou I – pro 1. stupeň ZŠ (samostatně - cena 726,- Kč)

První díl nové řady titulů určených pro zábavnou a efektivní výuku angličtiny. Rozsah slovní zásoby odpovídá 1. roku výuky.  Děti se s tímto programem velmi rychle naučí svá první anglická slova. Výuková část obsahuje interaktivně zpracovaná témata z dětem blízkých oblastí. Znalost slovíček si děti procvičí a upevní prostřednictvím šesti zajímavých her a pěti napínavých soutěží. Titul doplňuje obrázkový slovníček s animovanými písmenky.

 

Angličtina pro nejmenší (samostatně - cena 605,- Kč)

Angličtina pro nejmenší je mezinárodně úspěšný program určený k prvnímu seznámení dětí s angličtinou. Vzhledem ke svému zpracování je mimořádně vhodný pro děti již od 3 let. Po spuštění programu čeká na děti kouzelná pohádková krajina, ve které se svými novými kamarády zažijí nejedno velké dobrodružství, během nějž se snadno zcela přirozeně naučí svá první slovíčka a věty.

 

Angličtina pro děti (samostatně - cena 605,- Kč)

Angličtina pro děti je mezinárodně úspěšný multimediální kurz výuky anglického jazyka pro děti od 5 let. Hlavním úkolem dětí je pomoci malému sympatickému mimozemšťánkovi Titimu najít ukryté části jeho kosmické lodi. Spolu s ním navštíví mnoho rozličných míst, kde se však mluví pouze anglicky...

 

akční cena kompletu “ Angličtina hrou pro 1. stupeň ZŠ ”: 1 331,- Kč včetně 21% DPH (běžná cena: 1 939,- Kč)

 

Objednat produkt...

 

 

 

Copyright 2012 Terasoft, a.s